762 zákazníckych serverů
80 TV kanálů
76185 registrovaných užívatelů
podporujeme youtubery a streamery

Slevy a soutěže

Jako náš zákazník získáš přístup k následujícím třem slevám a to vždy automaticky, bez nutnosti nás o ně žádat.

Věrnostní sleva

Ihned po objednání a nainstalování  herního serveru se začne odpočítávat 7 denní lhůta, po jejímž uplinutí se automaticky aktivuje věrnostní sleva. Následně začíná automaticky růst výše slevy a to rychlostí 1% za 20 dní. Každým dnem budeš mít  herní server levnější a levnější. Věrnostní sleva se zastaví až na 20%!

Množstevní sleva

Po objednání dostatečného počtu herních serverů se automaticky aktivuje plošně sleva 5% na všechny objednané servery, která bude s každým dalším serverem růst až do výše 30%! Postup k této slevě je vyjádřen v bodech a je možné si jej prohlédnout přímo v systému. 1 bod = 0,25 Kč denní spotřeby kreditů. Pozor, některé hry jsou výjimky, např. Minecraft. Konkrétní hodnoty si můžeš prohlédnout v administraci. Pro dosažení množstevní slevy je nutné nasbírat 100 bodů.

Globální sleva

Jednou za čas se rozhodneme vyhlásit akci - takzvanou globální slevu - všichni zákazníci dostanou automaticky x% slevu na některé nebo všechny aktivní servery. Tyto slevy předem ohlašujeme a jejich historii si můžeš prohlédnout přímo v systému. Globální slevy se aplikují jak ​​na servery dlouhodobých zákazníků tak na servery nových zákazníků.

Veškeré informace o slevách - věrnostních, množstevních i globálních - si můžeš prohlédnout i přímo v administraci spolu s jejich aktuálním stavem.

 

Uvedené slevy se zpravidla neuplatňují z licenčních důvodů na TeamSpeak servery a VPS.