762 zákazníckych serverů
80 TV kanálů
76185 registrovaných užívatelů
podporujeme youtubery a streamery

Globální sleva 100% (update)

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že počínaje dnešním dnem až do konce středy (12.8.) jsou všechny herní a virtuální servery ZDARMA!

Sešly se bohužel dva neočekávané problémy ve velmi krátké době. V úterý došlo k výpadku konektivity od dodavatelské společnosti, což bohužel způsobilo nedostupnost některých služeb. K dalšímu problému došlo ve čtvrtek díky extrémních teplot. Bohužel i přes to, že máme tři výkonné a nezávislé klimatizace, došlo k jejich přehřátí  a následnému automatickému vypnutí. Výpadek klimatizací způsobil rychlý nárust teplot v serverovně a následné vypnutí serverů.
S těmito problémy se bohužel potýká celá řada společností v těchto dnech. Abychom se vyhnuli opakování tohoto problému, přijali jsme následující opatření. Voda z klimatizace, která se používá ke chlazení je nyní po ohřátí ihned vypouštěna a nahrazována novou chladnou vodou. Nedochází tedy ke chlazení zahřáté vody a zvyšuje se tak účinnost klimatizací. Dále jsme zavedli nový monitoring teplot, který nás bude sám informovat o případném nárustu teplot. Věříme, že tato opatření pomohou případnému opakování tohoto problému předejít.

Omlouváme se Vám za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.
JEŠTĚ TENTO MĚSÍC ZVEŘEJNÍME NĚKOLIK NOVINEK A AKCÍ, KTERÝMI VÁM TO VYNAHRADÍME. MÁTE SE NA CO TĚŠIT!


07.08.2015

Komentáře

[11.08.2015 11:38] MrCaMp3R
Mně ta sleva dnes skončila. :/