762 zákazníckych serverů
80 TV kanálů
76185 registrovaných užívatelů
podporujeme youtubery a streamery

Důležité novinky

Vážení zákazníci,

chtěli bychom Vás informovat o změnách, ke kterým dochází od 25.5.2018 v souvislosti se změnou legislativy, konkrétně zavedením Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, jinak také nazývaným GDPR.


Vzhledem ke změnám, které vyžaduje zavádění GDPR dochází k výše uvedenému datu ke změně našich Všeobecných obchodních podmínek. Vzhledem k tomu, že změna je vynucena změnou legislativy, nedochází k právu uživatele na případné odstoupení od smlouvy.

 

Dále v nastavení svého profilu naleznete dva souhlasy, konkrétně souhlas se zpracováním osobních údajů a souhlas se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely. Oba souhlasy naleznete ZDE

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů slouží pro naši možnost uchovávat údaje déle, než umožňuje tzv. oprávněný zájem a pokud nám jej udělíte, můžete se k svému zákaznickému účtu kdykoli vrátit (nebude po čase neaktivity smazán).

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely slouží k tomu, abychom Vám mohli čas od času zaslat informaci o novinkách a akcích emailem. Kromě toho díky něj můžeme analyzovat Vaše chování v našem systému a udělovat Vám také individuální slevy, (např. věrnostní a množstevní sleva). Bez vyslovení tohoto souhlasu není možné tyto slevy vypočítávat a udělovat.

 

Prosíme Vás tedy, abyste se s těmito změnami seznámili, zejména pak Vás žádáme, abyste věnovali v nastavení pozornost výše uvedeným souhlasům. Pokud do 25.5.2018 neprovedete žádnou akci, budeme to muset brát jako neposkytnutí souhlasů se všemi případnými omezeními.

 

Veškeré dokumenty naleznete rovněž na TÉTO STRÁNCE

 

S případnými dotazy se na nás můžete kdykoli obrátit. V této záležitosti nás prosím kontaktujte výhradně přes ticket systém v administraci.

 

Děkujeme za pochopení

 

 


14.05.2018

Komentáře