1044 zákazníckych serverů
80 TV kanálů
59024 registrovaných užívatelů
1381 rozdaných výher
podporujeme youtubery a streamery

CS:GO Aréna a Deathrun server v nabídce

Nebaví Vás nastavovat CS:GO servery? Tentokrát jsme si pro Vás připravili servery s již přednastavenými módy i serverovým nastavením!


Prozatím se jedná o módy "Arény" a "Deathrun".

CS:GO server Arena

Hráči jsou ve více arénách rozmístěni po dvou, tudíž 1v1 a hrají proti sobě. Ten kdo zabije toho druhého, tak postupuje do další arény. Ten kdo je v první aréně, tak vyhrává. Ale, aby to nebylo pouze o střílení se stejnou zbraní, tak je zde i možnost nastavit si svoji oblíbenou zbraň, či pistol, nebo hrát různá kola, jako třeba kola, kde jsou jenom Melee zbraně (Sekera, Kladivo, ...), AWP kola, nebo kola, kde můžete střílet pouze do hlav. V případě, že máte zájem hrát 1v1 proti svému kamarádovi, tak můžete použít systém challenge a vyzvat svého kamaráda. Na serveru také můžete najít ukazatel poškození, resetování skóre a další super vychytávky.

CS:GO server Deathrun

Jsou dva týmy, jeden tým, zvaný Batmani a druhý tým zvaný Joker. Joker je vždy jenom jeden a je vybrán na začátku kola automaticky. Úkolem Jokera je mačkat tlačítka k různým pastem, aby Batmani přes ně nepřešli. Samozřejmě je zde i možnost pro Jokera, aby nastavil tzv. freerun, jednoduše řečeno, kolo, kde Joker nebude moci používat jeho pasti. Úkolem Batmanů je přejít pasti bez, toho aniž by zemřeli a následně, aby zabili Jokera. Samozřejmě, jsou to pouze dva módy, ale časem jich chceme udělat více, takže pokud máte nějaký nápad, jaký by mohl být příští mód, nebojte se o něj poděli. Uživatel s nejlepším nápadem bude odměněn Steam klíčem s náhodnou hrou.


15.07.2019

Komentáře

[05.08.2019 16:19] tharo
Děkujeme za návrh. Uvážíme to, ale obáváme se, že zrovna o takovou konfiguraci by nebyl příliš zájem
[01.08.2019 12:54] borli
Kedy planujete dat taku moznost aj pre zakladny - classic mod? Uvazujete nad tym niekedy v blizkej buducnosti?
[30.07.2019 19:40] borli
Date taku moznost aj pre mody: casual alebo competitive? Ak ano tak si od vas kupim server. Staci, aby tam bol novy sourcemod, metamod a najpouzivanejsie pluginy. Konfiguraky si ponastavujem sam. Stacilo by len aby tam bola nastavena rotacia zakladnych classic map alebo server bol nastaveny 1 map only.